Dit is een los wiel van PP. Het materiaal van de velg is PP (RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak rubber (kleur RAL 7001 zilvergrijs). Het wiel heeft een diameter van 180 millimeter en een breedte van 50 millimeter. De naaflengte bedraagt 58 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het draagvermogen is 180 kilogram. De lagering bestaat uit een rollager. Merk: Novio.
PP wiel, 180mm diameter, rubber loopvlak, rollager
€20,93 (€17,30 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW332183 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 180 Kg |
| Diameter wiel | 180 mm |
| Naaflengte | 58 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Passende asbussen |











