Dit is een los wiel van het materiaal PA. Het materiaal van de velg is PA (kleur RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak PU (RAL 7001 zilvergrijs van kleur). Het wiel heeft een diameter van 200 mm en een breedte van 50 mm. De naaflengte is 60 mm en het asgat heeft een diameter van 20 mm. Het draagvermogen is 70 kilogram. Het wiel is gelagerd met een rollager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Gelagerde wielen, Wielen 200 mm, Wielen 50 kg, Polyurethaan wielen, Transportwielen, PU wielen, Wiel.
PA wiel, 200mm diameter, PU loopvlak, rollager
€43,00 (€35,54 excl. BTW)
Dit wiel heeft extra zacht PU loopvlak.
| Artikelnummer | LW635379 |
| Maximum draagkracht | 70 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Passende asbussen |











