Dit is een los wiel gemaakt van PA. De velg is gemaakt van PA (kleur naturel) en het loopvlak is van PU (oranje). Het wiel heeft een diameter van 200 millimeter en een breedte van 50 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 575 kg. De lagering bestaat uit een kogellager RVS. U vindt dit product in onze categorieën: Gelagerde wielen, Roestvrije wielen, Vuilcontainer wielen, Wielen 500 kg, Wielen 200 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, Zwaarlastwielen, PU wielen, Wiel.
PA wiel, 200mm diameter, PU loopvlak, kogellager RVS
€76,06 (€62,86 excl. BTW)
Let op: de naaflengte van dit wiel is 60 mm!
| Artikelnummer | LW422001 |
| Maximum draagkracht | 575 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager RVS |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Passende asbussen |











