Dit is een los wiel van PA. Het materiaal van de velg is PA (naturel) en van het loopvlak PA (naturel van kleur). De diameter van het wiel is 200 mm en de breedte 50 mm. De naaflengte is 60 mm en het asgat heeft een diameter van 20 mm. De draagkracht is 1000 kg. De lagering bestaat uit een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Gelagerde wielen, Kunststof wielen, Wielen 1000 kg, Wielen 200 mm, Transportwielen, Nylon wielen, Nylon wielen met lager, Zwaarlastwielen, Wiel.
PA wiel, 200mm diameter, PA loopvlak, kogellager
€51,10 (€42,23 excl. BTW)
Let op: de naaflengte van dit wiel is 60 mm!
| Artikelnummer | LW836277 |
| Maximum draagkracht | 1000 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6304 2RS C3 |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Passende asbussen |











