Dit is een los wiel gemaakt van PA. De velg is gemaakt van PA (naturel van kleur) en het loopvlak is van PA (kleur naturel). Het wiel heeft een diameter van 200 mm en een breedte van 50 mm. De naaflengte bedraagt 60 mm bij een asgat van 20 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 800 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
PA wiel, 200mm diameter, PA loopvlak, kogellager
€38,60 (€31,90 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW173156 |
| Maximum draagkracht | 800 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Passende asbussen |











