Dit is een los wiel van PA. Het materiaal van de velg is PA (RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak elastisch rubber (kleur RAL 9005 gitzwart). De diameter van het wiel is 200 mm en de breedte 48 mm. De naaflengte is 60 mm en het asgat heeft een diameter van 20 mm. Het draagvermogen is 400 kg. De lagering bestaat uit een rollager. U vindt dit product in onze categorieën: Rubberen wielen, Gelagerde wielen, Vuilcontainer wielen, Wielen 300 kg, Wielen 200 mm, Transportwielen, Zwaarlastwielen, Wiel.
PA wiel, 200mm diameter, elastisch rubber loopvlak, rollager
€31,23 (€25,81 excl. BTW)
Let op: de naaflengte van dit wiel is 60 mm!
| Artikelnummer | LW727183 |
| Maximum draagkracht | 400 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 48 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Passende asbussen |











