Dit is een los wiel gemaakt van PA. De velg is gemaakt van PA (kleur RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van elastisch rubber (RAL 9005 gitzwart van kleur). Het wiel heeft een diameter van 160 mm en een breedte van 48 mm. De naaflengte bedraagt 60 mm bij een asgat van 20 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 350 kilogram. Het wiel is gelagerd met een rollager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Rubberen wielen, Gelagerde wielen, Vuilcontainer wielen, Wielen 300 kg, Wielen 160 mm, Transportwielen, Zwaarlastwielen, Wiel.
PA wiel, 160mm diameter, elastisch rubber loopvlak, rollager
€21,49 (€17,76 excl. BTW)
Let op: de naaflengte van dit wiel is 60 mm!
| Artikelnummer | LW673712 |
| Maximum draagkracht | 350 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 48 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Passende asbussen |











