Dit is een los wiel van PA. De velg is gemaakt van PA (naturel) en het loopvlak is van PU (RAL 5003 saffier blauw). Het wiel heeft een diameter van 150 mm en een breedte van 40 mm. De naaflengte is 60 mm en het asgat heeft een diameter van 20 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 350 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager RVS. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Gelagerde wielen, Roestvrije wielen, Vuilcontainer wielen, Wielen 300 kg, Wielen 150 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, Zwaarlastwielen, PU wielen, Wiel.
PA wiel, 150mm diameter, PU loopvlak, kogellager RVS
€61,53 (€50,85 excl. BTW)
Let op: de naaflengte van dit wiel is 60 mm!
| Artikelnummer | LW106097 |
| Maximum draagkracht | 350 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager RVS |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Passende asbussen |











