Dit is een los wiel van PA. De velg is gemaakt van PA (naturel van kleur) en het loopvlak is van PA (kleur naturel). De diameter van het wiel is 150 millimeter en de breedte 50 millimeter. De naaflengte bedraagt 59 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 800 kg. De lagering bestaat uit een kogellager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Gelagerde wielen, Kunststof wielen, Wielen 150 mm, Wielen 800 kg, Transportwielen, Nylon wielen, Nylon wielen met lager, Zwaarlastwielen, Wiel.
PA wiel, 150mm diameter, PA loopvlak, kogellager
€35,62 (€29,44 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW519454 |
| Maximum draagkracht | 800 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 59 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Passende asbussen |











