Dit is een los wiel gemaakt van PA. Het materiaal van de velg is PA (naturel van kleur) en van het loopvlak PU (RAL 5003 saffier blauw). De diameter van het wiel is 125 millimeter en de breedte 35 millimeter. De naaflengte is 50 millimeter en het asgat heeft een diameter van 15 millimeter. De draagkracht is 230 kg. De lagering bestaat uit een rollager RVS. U vindt dit product in onze categorieën: Gelagerde wielen, Roestvrije wielen, Vuilcontainer wielen, Wielen 125 mm, Wielen 200 kg, Polyurethaan wielen, Transportwielen, PU wielen, Wiel.
PA wiel, 125mm diameter, PU loopvlak, rollager RVS
€18,25 (€15,08 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW201006 |
| Maximum draagkracht | 230 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 35 mm |
| Diameter asgat | 15 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Rollager RVS |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Passende asbussen |











