Dit is een los wiel gemaakt van PA. De velg is gemaakt van PA (naturel) en het loopvlak is van PA (naturel van kleur). De diameter van het wiel is 125 millimeter en de breedte 50 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 700 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Gelagerde wielen, Kunststof wielen, Wielen 125 mm, Wielen 500 kg, Transportwielen, Nylon wielen, Nylon wielen met lager, Zwaarlastwielen, Wiel.
PA wiel, 125mm diameter, PA loopvlak, kogellager
€33,02 (€27,29 excl. BTW)
Let op: de naaflengte van dit wiel is 60 mm!
| Artikelnummer | LW729337 |
| Maximum draagkracht | 700 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Passende asbussen |











