Dit is een los wiel van het materiaal gietijzer. Het materiaal van de velg is gietijzer (staalkleur) en van het loopvlak gietijzer (staalkleurig). Het wiel heeft een diameter van 150 millimeter en een breedte van 50 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. De draagkracht is 1100 kg. De lagering bestaat uit een glijlager. U vindt dit product in onze categorieën: Wielen 150 mm, Wielen 1000 kg, Transportwielen, Zwaarlastwielen, Wiel.
Gietijzeren wiel, 150mm diameter, gietijzeren loopvlak, glijlager
€71,43 (€59,03 excl. BTW)
Let op: de naaflengte van dit wiel is 60 mm!
| Artikelnummer | LW429843 |
| Maximum draagkracht | 1100 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | Gietijzer |
| Passende asbussen |











