Dit is een los wiel gemaakt van gietijzer. Het materiaal van de velg is gietijzer (RAL 7001 zilvergrijs van kleur) en van het loopvlak elastisch rubber (RAL 9005 gitzwart). Het wiel heeft een diameter van 150 millimeter en een breedte van 50 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 400 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager.
Gietijzeren wiel, 150mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager
€66,60 (€55,04 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW751111 |
| Maximum draagkracht | 400 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Passende asbussen |











