Dit is een los wiel van gietijzer. De velg is gemaakt van gietijzer (staalkleur) en het loopvlak is van gietijzer (kleur staalkleurig). De diameter van het wiel is 130 millimeter en de breedte 50 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 1000 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Gelagerde wielen, Wielen 130 mm, Wielen 1000 kg, Transportwielen, Zwaarlastwielen, Wiel.
Gietijzeren wiel, 130mm diameter, gietijzeren loopvlak, kogellager
€62,86 (€51,95 excl. BTW)
Let op: de naaflengte van dit wiel is 60 mm!
| Artikelnummer | LW348144 |
| Maximum draagkracht | 1000 Kg |
| Diameter wiel | 130 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6304 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | Gietijzer |
| Passende asbussen |











