Dit is een los wiel gemaakt van aluminium. Het materiaal van de velg is aluminium en van het loopvlak elastisch rubber (RAL 9005 gitzwart van kleur). Het wiel heeft een diameter van 250 mm en een breedte van 50 mm. De naaflengte is 60 mm en het asgat heeft een diameter van 20 mm. De draagkracht is 625 kg. De lagering bestaat uit een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Rubberen wielen, Gelagerde wielen, Wielen 500 kg, Wielen 250 mm, Transportwielen, Zwaarlastwielen, Wiel.
Aluminium wiel, 250mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager
€55,38 (€45,77 excl. BTW)
Let op: de naaflengte van dit wiel is 60 mm!
| Artikelnummer | LW405849 |
| Maximum draagkracht | 625 Kg |
| Diameter wiel | 250 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 68 Shore A |
| Passende asbussen |











