Dit is een wiel met een gaffel van staal. Het materiaal van de velg is aluminium en van het loopvlak elastisch rubber (kleur RAL 9005 gitzwart). Het wiel heeft een diameter van 230 mm en een breedte van 50 mm. De naaflengte is 60 mm en het asgat heeft een diameter van 20 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 575 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Aluminium wiel, 230mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager
€43,08 (€35,60 excl. BTW)
Let op: de naaflengte van dit wiel is 60 mm!
| Artikelnummer | LW879084 |
| Maximum draagkracht | 575 Kg |
| Diameter wiel | 230 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 68 Shore A |
| Passende asbussen |












