Dit is een los wiel van het materiaal aluminium. Het materiaal van de velg is aluminium en van het loopvlak PU (kleur RAL 1005 honinggeel). De diameter van het wiel is 200 millimeter en de breedte 50 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het draagvermogen is 800 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Gelagerde wielen, Wielen 800 kg, Wielen 200 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, Zwaarlastwielen, PU wielen, Wiel.
Aluminium wiel, 200mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€48,38 (€39,98 excl. BTW)
Let op: de naaflengte van dit wiel is 60 mm!
| Artikelnummer | LW490780 |
| Maximum draagkracht | 800 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Passende asbussen |











