Dit is een los wiel gemaakt van aluminium. De velg is gemaakt van aluminium en het loopvlak is van elastisch rubber (grijs van kleur). Het wiel heeft een diameter van 200 mm en een breedte van 50 mm. De naaflengte is 60 mm en het asgat heeft een diameter van 20 mm. Het draagvermogen is 550 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Aluminium wiel, 200mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager
€35,74 (€29,54 excl. BTW)
Wiel 200/50-140 met elastisch rubberen loopvlak in het grijs en kogellagers met een asgat van 20mm.
Let op: de naaflengte van dit wiel is 60 mm!
| Artikelnummer | LW762664 |
| Maximum draagkracht | 550 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 68 Shore A |
| Passende asbussen |











