Dit is een los wiel gemaakt van aluminium. De velg is gemaakt van aluminium en het loopvlak is van elastisch rubber (RAL 9005 gitzwart van kleur). Het wiel heeft een diameter van 160 mm en een breedte van 50 mm. De naaflengte bedraagt 60 mm bij een asgat van 20 mm. De draagkracht is 375 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Rubberen wielen, Gelagerde wielen, Vuilcontainer wielen, Wielen 300 kg, Wielen 160 mm, Transportwielen, Zwaarlastwielen, Wiel.
Aluminium wiel, 160mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager
€29,46 (€24,35 excl. BTW)
Wiel 160/50 met elastisch rubberen loopvlak en kogellagers met een asgat van 20mm.
Let op: de naaflengte van dit wiel is 60 mm!
| Artikelnummer | LW355566 |
| Maximum draagkracht | 375 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 68 Shore A |
| Passende asbussen |











