Dit is een los wiel gemaakt van aluminium. De velg is gemaakt van aluminium en het loopvlak is van PU (RAL 1005 honinggeel). Het wiel heeft een diameter van 150 mm en een breedte van 40 mm. De naaflengte is 60 mm en het asgat heeft een diameter van 20 mm. De draagkracht is 475 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Aluminium wiel, 150mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€37,24 (€30,78 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW164769 |
| Maximum draagkracht | 475 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Passende asbussen |











