Dit is een los wiel gemaakt van aluminium. De velg is gemaakt van aluminium en het loopvlak is van PU (RAL 1005 honinggeel). Het wiel heeft een diameter van 125 mm en een breedte van 50 mm. De naaflengte bedraagt 60 mm bij een asgat van 20 mm. Het draagvermogen is 425 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Aluminium wiel, 125mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€32,79 (€27,10 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW383839 |
| Maximum draagkracht | 425 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Passende asbussen |











