Dit is een zwenkwiel van staal. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte is 155 millimeter. Het materiaal van de velg is PA (RAL 9005 gitzwart van kleur) en van het loopvlak elastisch rubber (RAL 9005 gitzwart). Het wiel heeft een diameter van 125 millimeter en een breedte van 36 millimeter. Het draagvermogen is 200 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 125mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager
€25,86 (€21,37 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW181151 |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 36 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Bouwhoogte | 155 mm |
| Uitslag | 40 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x85/ 77/80x55/60 / Ø9 |
| Verwante producten |











