Dit is een bokwiel van staal. Het wiel heeft een bouwhoogte van 155 mm. Het materiaal van de velg is PA (RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak elastisch rubber (RAL 9005 gitzwart). De diameter van het wiel is 125 mm en de breedte 36 mm. De draagkracht is 200 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen bokwiel, 125mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager, 155mm bouwhoogte
€24,42 (€20,18 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW865004 |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 36 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Bouwhoogte | 155 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x85/ 77/80x55/60 / Ø9 |
| Verwante producten |









