Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. De rem is van het type dubbele rem, naloop. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. De bouwhoogte bedraagt 155 mm. De velg is gemaakt van PA (kleur RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van elastisch rubber (kleur RAL 9005 gitzwart). Het wiel heeft een diameter van 125 mm en een breedte van 36 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 200 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 125mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager, dubbele rem, naloop
€29,05 (€24,01 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW640536 |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 36 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Bouwhoogte | 155 mm |
| Uitslag | 40 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x85/ 77/80x55/60 / Ø9 |
| Verwante producten |











