Dit is een stalen zwenkwiel. De bevestiging is van het type plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 458 mm. Het materiaal van de velg is staal (kleur rood) en van het loopvlak luchtband (zwart). De diameter van het wiel is 400 mm en de breedte 100 mm. De naaflengte is 75 mm en het asgat heeft een diameter van 25 mm. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 220 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 400mm diameter, luchtband loopvlak, kogellager
€217,69 (€179,91 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW317688 |
| Maximum draagkracht | 220 Kg |
| Diameter wiel | 400 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 25 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6005 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Bouwhoogte | 458 mm |
| Uitslag | 82 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 150x150 / 125x125 / ∅11 |
| Verwante producten |

















