Dit is een los wiel van het materiaal staal. Het materiaal van de velg is staal (kleur rood) en van het loopvlak luchtband (kleur zwart). Het wiel heeft een diameter van 400 millimeter en een breedte van 100 millimeter. De naaflengte is 75 millimeter en het asgat heeft een diameter van 25 millimeter. Het draagvermogen is 220 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Wielen met luchtband, Kruiwagenwiel zonder as, Gelagerde wielen, Wielen 200 kg, Wielen 400 mm, Kruiwagenwielen, Transportwielen, Wiel.
Stalen wiel, 400mm 4.80/4.00-8, luchtband 4PR, kogellager, S-2202, 25mm asgat
€84,59 (€69,91 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW459077 |
| Maximum draagkracht | 220 Kg |
| Diameter wiel | 400 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6205 2RS C3 |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | S-2202 |
| Ply rate | 4PR |
| Afmetingen band | 400x100 / 4.80/4.00-8 |
| Inchmaat | 8 |
| Passende asbussen |









