Dit is een los wiel van het materiaal staal. Het materiaal van de velg is staal (rood van kleur) en van het loopvlak luchtband (zwart van kleur). De diameter van het wiel is 400 mm en de breedte 100 mm. De naaflengte is 100 mm en het asgat heeft een diameter van 25 mm. De draagkracht is 710 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Wielen met luchtband, Kruiwagenwiel zonder as, Gelagerde wielen, Wielen 500 kg, Wielen 400 mm, Kruiwagenwielen, Transportwielen, Zwaarlastwielen, Wiel.
Stalen wiel rood, 400mm 4.00-8, luchtband 8PR, kogellager, V-40, 25mm asgat
€119,98 (€99,16 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW806373 |
| Maximum draagkracht | 710 Kg |
| Diameter wiel | 400 mm |
| Naaflengte | 100 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6205 2RS C3 |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | V-40 |
| Ply rate | 8PR |
| Afmetingen band | 400x100 / 4.00-8 |
| Inchmaat | 8 |
| Passende asbussen |








