Dit is een wielenset van 4 stalen zwenkwielen, waarvan 2 met rem en 2 zonder rem. Dit wiel heeft een dubbele rem, naloop. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. De bouwhoogte bedraagt 128 mm. De velg is gemaakt van PP (RAL 9005 gitzwart van kleur) en het loopvlak is van rubber (kleur RAL 9005 gitzwart). De diameter van het wiel is 100 mm en de breedte 30 mm. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 70 kilo. Het wiel is gelagerd met een rollager.
Wielenset 4x zwenkwiel (2x met rem 2x zonder rem), 100mm diameter, rubber loopvlak, rollager
€36,68 (€30,31 excl. BTW)
Dit is een wielenset die bestaat uit 4 zwenkwielen, waarvan 2 met rem en 2 zonder rem. De specificaties van een los wiel worden hieronder vermeld.
| Artikelnummer | S024019 |
| Maximum draagkracht | 70 Kg per wiel. In totaal dus 280 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Bouwhoogte | 128 mm |
| Uitslag | 38 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x85/ 77/80x55/60 / Ø9 |








