Dit is een stalen zwenkwiel. De bevestiging is van het type plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 106 millimeter. De diameter van het wiel is 80 millimeter en de breedte 25 millimeter. De draagkracht is 50 kilogram. De lagering bestaat uit een rollager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Kleine zwenkwieltjes, Zwenkwielen 50 kg, Zwenkwielen 80 mm, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 80mm diameter, rollager
€6,86 (€5,67 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW563402 |
| Maximum draagkracht | 50 Kg |
| Diameter wiel | 80 mm |
| Breedte wiel | 25 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Bouwhoogte | 106 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 105x80/71 / 80x51/60 / Ø8,4 |
| Verwante producten |








