Dit zwenkwiel heeft een gaffel van staal. Dit wiel heeft een dubbele rem, naloop. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte is 108 mm. De velg is gemaakt van PA (kleur naturel) en het loopvlak is van PU (RAL 5003 saffier blauw). De diameter van het wiel is 80 mm en de breedte 30 mm. De naaflengte bedraagt 40 mm bij een asgat van 12 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 120 kg. Het wiel is gelagerd met een rollager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Kleine zwenkwieltjes, Zwenkwieltjes met rem, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Zwenkwielen 80 mm, Polyurethaan wielen, Zwenkwielen 100 kg, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, PU wielen, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 80mm diameter, PU loopvlak, rollager, dubbele rem, naloop
€25,24 (€20,86 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW194508 |
| Maximum draagkracht | 120 Kg |
| Diameter wiel | 80 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 108 mm |
| Uitslag | 38 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x85 / 77/80x55/60 / Ø9 |
| Verwante producten |












