Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte bedraagt 108 mm. Het materiaal van de velg is aluminium en van het loopvlak PU (RAL 1005 honinggeel van kleur). Het wiel heeft een diameter van 80 mm en een breedte van 30 mm. De naaflengte bedraagt 40 mm bij een asgat van 15 mm. De draagkracht is 175 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 80mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€26,29 (€21,73 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW567513 |
| Maximum draagkracht | 175 Kg |
| Diameter wiel | 80 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Diameter asgat | 15 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 108 mm |
| Uitslag | 38 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x85 / 77/80x55/60 / Ø9 |
| Verwante producten |











