Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een boutgat. De bouwhoogte is 97 millimeter. De velg is gemaakt van PP (RAL 7004 signaalgrijs van kleur) en het loopvlak is van TPE (RAL 7024 grafietgrijs). Het wiel heeft een diameter van 75 millimeter en een breedte van 24 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 60 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager. Merk: Steinco.
Stalen zwenkwiel, 75mm diameter, TPE loopvlak, kogellager
€10,38 (€8,58 excl. BTW)
Artikelnummer Steinco: 1.HEA0.E010
| Artikelnummer | ZW534571 |
| Merk | Steinco |
| Maximum draagkracht | 60 Kg |
| Diameter wiel | 75 mm |
| Breedte wiel | 24 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 90 Shore A |
| Bouwhoogte | 97 mm |
| Uitslag | 30 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 10,3 |
| Verwante producten |









