Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een draadstift. De bouwhoogte is 97 mm. Het materiaal van de velg is PP (kleur RAL 7004 signaalgrijs) en van het loopvlak TPE (RAL 7024 grafietgrijs van kleur). De diameter van het wiel is 75 mm en de breedte 22 mm. De draagkracht is 60 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Merk: Steinco.
Stalen zwenkwiel, 75mm diameter, TPE loopvlak, kogellager
€15,26 (€12,61 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW265023 |
| Merk | Steinco |
| Maximum draagkracht | 60 Kg |
| Diameter wiel | 75 mm |
| Breedte wiel | 22 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 90 Shore A |
| Bouwhoogte | 97 mm |
| Uitslag | 30 mm |
| Type bevestiging | Draadstift |
| Afmeting bevestiging | M10x60 |








