Dit is een stalen zwenkwiel. De bevestiging is van het type draadstift. De bouwhoogte bedraagt 97 mm. Het materiaal van de velg is PP (RAL 7004 signaalgrijs van kleur) en van het loopvlak TPE (RAL 7024 grafietgrijs). De diameter van het wiel is 75 mm en de breedte 22 mm. Het draagvermogen is 60 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Merk: Steinco.
Stalen zwenkwiel, 75mm diameter, TPE loopvlak, kogellager
€14,99 (€12,39 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW251241 |
| Merk | Steinco |
| Maximum draagkracht | 60 Kg |
| Diameter wiel | 75 mm |
| Breedte wiel | 22 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 90 Shore A |
| Bouwhoogte | 97 mm |
| Uitslag | 30 mm |
| Type bevestiging | Draadstift |
| Afmeting bevestiging | M10x45 |








