Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. Dit wiel heeft een dubbele rem, naloop. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 100 mm. De velg is gemaakt van PP (kleur RAL 7004 signaalgrijs) en het loopvlak is van TPE (kleur RAL 7024 grafietgrijs). De diameter van het wiel is 75 mm en de breedte 22 mm. De draagkracht is 120 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Merk: Steinco.
Stalen zwenkwiel, 75mm diameter, TPE loopvlak, kogellager, dubbele rem, naloop
€33,61 (€27,78 excl. BTW)
Artikelnummer Steinco: 2.GYC0.E5W0
| Artikelnummer | ZW568018 |
| Merk | Steinco |
| Maximum draagkracht | 120 Kg |
| Diameter wiel | 75 mm |
| Breedte wiel | 22 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 90 Shore A |
| Bouwhoogte | 100 mm |
| Uitslag | 30 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 60x60 / 47x47 / 36x36 / Ø6,3-13mm |
| Verwante producten |









