Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. De rem is van het type dubbele rem, naloop. De bevestiging is van het type boutgat. De bouwhoogte is 99 mm. De velg is gemaakt van PP (kleur RAL 7001 zilvergrijs) en het loopvlak is van TPE (kleur RAL 7015 leigrijs). Het wiel heeft een diameter van 75 mm en een breedte van 25 mm. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 90 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager. Merk: Novio.
Stalen zwenkwiel, 75mm diameter, TPE loopvlak, kogellager, dubbele rem, naloop
€14,18 (€11,72 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW299383 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 90 Kg |
| Diameter wiel | 75 mm |
| Breedte wiel | 25 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Bouwhoogte | 99 mm |
| Uitslag | 31 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 10,5 |
| Verwante producten |









