Dit is een zwenkwiel van staal. Dit wiel heeft een dubbele rem, naloop. De bevestiging is van het type boutgat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 97 millimeter. Het materiaal van de velg is PP (kleur RAL 7004 signaalgrijs) en van het loopvlak TPE (RAL 7024 grafietgrijs). Het wiel heeft een diameter van 75 millimeter en een breedte van 23 millimeter. De draagkracht is 70 kg. De lagering bestaat uit een glijlager. Merk: Steinco.
Stalen zwenkwiel, 75mm diameter, TPE loopvlak, glijlager, dubbele rem, naloop
€14,48 (€11,97 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW534564 |
| Merk | Steinco |
| Maximum draagkracht | 70 Kg |
| Diameter wiel | 75 mm |
| Breedte wiel | 23 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 90 Shore A |
| Bouwhoogte | 97 mm |
| Uitslag | 30 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 10,3 |
| Verwante producten |









