Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 95 mm. Het materiaal van de velg is aluminium en van het loopvlak PU (kleur RAL 1005 honinggeel). De diameter van het wiel is 65 mm en de breedte 50 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 400 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Kleine zwenkwieltjes, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Zwenkwielen 300 kg, Zwarte zwenkwielen, Zwenkwielen 65 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, Zwaarlastwielen, Zwaarlast zwenkwielen, PU wielen, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 65mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€40,04 (€33,09 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW823005 |
| Maximum draagkracht | 400 Kg |
| Diameter wiel | 65 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 95 mm |
| Uitslag | 20 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 105x85 / 80/77x60 / Ø9 |
| Verwante producten |










