Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte is 70 mm. Het materiaal van de velg is PP (RAL 7004 signaalgrijs) en van het loopvlak TPE (kleur RAL 7024 grafietgrijs). De diameter van het wiel is 50 mm en de breedte 19 mm. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 80 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Merk: Steinco.
Stalen zwenkwiel, 50mm diameter, TPE loopvlak, kogellager
€15,22 (€12,58 excl. BTW)
Artikelnummer Steinco: 1.A0C0.C250
| Artikelnummer | ZW839828 |
| Merk | Steinco |
| Maximum draagkracht | 80 Kg |
| Diameter wiel | 50 mm |
| Breedte wiel | 19 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 90 Shore A |
| Bouwhoogte | 70 mm |
| Uitslag | 30 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 58x58 / 42x42 / 40x40 / ∅6,2 |
| Verwante producten |









