Dit is een zwenkwiel van staal. Dit wiel heeft een wielrem. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte is 70 millimeter. De velg is gemaakt van PP (RAL 7004 signaalgrijs van kleur) en het loopvlak is van TPE (RAL 7024 grafietgrijs). De diameter van het wiel is 50 millimeter en de breedte 19 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 80 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Merk: Steinco.
Stalen zwenkwiel, 50mm diameter, TPE loopvlak, kogellager, dubbele rem, naloop
€20,27 (€16,75 excl. BTW)
Artikelnummer Steinco: 2.HCC0.C250
| Artikelnummer | ZW391151 |
| Merk | Steinco |
| Maximum draagkracht | 80 Kg |
| Diameter wiel | 50 mm |
| Breedte wiel | 19 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 90 Shore A |
| Bouwhoogte | 70 mm |
| Uitslag | 30 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 58x58 / 42x42 / 40x40 / ∅6,2 |
| Verwante producten |









