Dit is een zwenkwiel van staal. De rem is van het type wielrem. De bevestiging is van het type boutgat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 74 millimeter. De velg is gemaakt van PP (kleur RAL 7004 signaalgrijs) en het loopvlak is van TPE (RAL 7024 grafietgrijs). Het wiel heeft een diameter van 50 millimeter en een breedte van 19 millimeter. Het draagvermogen is 80 kilo. De lagering bestaat uit een glijlager. Merk: Steinco.
Stalen zwenkwiel, 50mm diameter, TPE loopvlak, glijlager, dubbele rem, naloop
€14,93 (€12,34 excl. BTW)
Artikelnummer Steinco: 2.HCB0.C3F0
| Artikelnummer | ZW746487 |
| Merk | Steinco |
| Maximum draagkracht | 80 Kg |
| Diameter wiel | 50 mm |
| Breedte wiel | 19 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 90 Shore A |
| Bouwhoogte | 74 mm |
| Uitslag | 30 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 10,2 |
| Verwante producten |









