Dit is een zwenkwiel van staal. De bevestiging is van het type blindgat. De bouwhoogte is 30 millimeter. De velg is gemaakt van PA (zwart van kleur) en het loopvlak is van PU. Het wiel heeft een diameter van 30 millimeter en een breedte van 38 millimeter. De draagkracht is 50 kilo. De lagering bestaat uit een glijlager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Kleine zwenkwieltjes, Zwenkwielen 50 kg, Polyurethaan wielen, Meubelwielen, Zwenkwielen zonder rem, PU wielen, Zwenkwiel. Merk: Maier.
Stalen zwenkwiel, 30mm diameter, PU loopvlak, glijlager
€12,68 (€10,48 excl. BTW)
LET OP dat de meeste stiften niet passen op dit wiel. Een passende stift moet een klemringetje bevatten en 9 mm diameter doorsnee hebben. Een gleuf of inkeping op de bestaande stift is niet voldoende. Zonder klemringetje kan het wieltje niet geklemd worden en zal het er weer uit vallen.

De volgende bevestigingsstukken passen wel en kunnen erbij aangeschaft worden:
Dit wiel wordt ook als setje met bevestigingsplaat of draadstift verkocht:


| Artikelnummer | ZW891854 |
| Merk | Maier |
| Maximum draagkracht | 50 Kg |
| Diameter wiel | 30 mm |
| Breedte wiel | 38 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Bouwhoogte | 30 mm |
| Uitslag | 20 mm |
| Type bevestiging | Blindgat |
| Afmeting bevestiging | Ø9 |








