Dit is een zwenkwiel van staal. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte is 45 mm. Het materiaal van de velg is PA (kleur zwart) en van het loopvlak PU. Het wiel heeft een diameter van 30 mm en een breedte van 38 mm. De draagkracht is 50 kilo. Het wiel is gelagerd met een glijlager. Merk: Maier.
Stalen zwenkwiel, 30mm diameter, PU loopvlak, glijlager
€14,25 (€11,78 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW404841 |
| Merk | Maier |
| Maximum draagkracht | 50 Kg |
| Diameter wiel | 30 mm |
| Breedte wiel | 38 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Bouwhoogte | 45 mm |
| Uitslag | 20 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 37×37 / 25,5×25,5 / Ø5 |








