Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. De bevestiging is van het type plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 305 millimeter. Het materiaal van de velg is staal (rood) en van het loopvlak PU (zwart). Het wiel heeft een diameter van 260 millimeter en een breedte van 85 millimeter. De naaflengte bedraagt 75 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 125 kilo. De lagering bestaat uit een rollager.
Stalen zwenkwiel, 260mm diameter, PU loopvlak, rollager
€94,65 (€78,22 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW366476 |
| Maximum draagkracht | 75 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Bouwhoogte | 305 mm |
| Uitslag | 85 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 160x200 / 120x160 / Ø13,5 |
| Profiel | Blok |
| Afmetingen band | 260x85 / 3.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Verwante producten |















