Dit is een zwenkwiel van staal. Dit wiel heeft een dubbele rem, voorloop. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte is 305 millimeter. Het materiaal van de velg is staal (rood) en van het loopvlak PU (zwart). Het wiel heeft een diameter van 260 millimeter en een breedte van 85 millimeter. De naaflengte is 75 millimeter en het asgat heeft een diameter van 20 millimeter. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 125 kg. De lagering bestaat uit een rollager. U vindt dit product in onze categorieën: Zwenkwielen 260 mm, Polyurethaan wielen, Zwenkwielen 100 kg, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, PU wielen, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 260mm diameter, PU loopvlak, rollager, dubbele rem, voorloop
€124,74 (€103,09 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW642107 |
| Maximum draagkracht | 75 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Dubbele rem, voorloop |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Bouwhoogte | 305 mm |
| Uitslag | 85 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 160x200 / 120x160 / Ø13,5 |
| Profiel | Blok |
| Afmetingen band | 260x85 / 3.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Verwante producten |















