Dit zwenkwiel heeft een gaffel van staal. Dit wiel heeft een dubbele rem, voorloop. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte bedraagt 305 millimeter. De velg is gemaakt van kunststof (rood van kleur) en het loopvlak is van PU (zwart van kleur). De diameter van het wiel is 260 millimeter en de breedte 85 millimeter. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 100 kg. Het wiel is gelagerd met een rollager.
Stalen zwenkwiel, 260mm diameter, PU loopvlak, rollager, dubbele rem, voorloop
€118,39 (€97,84 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW641188 |
| Maximum draagkracht | 75 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Dubbele rem, voorloop |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Kunststof |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Bouwhoogte | 305 mm |
| Uitslag | 85 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 160x200 / 120x160 / Ø13,5 |
| Profiel | Blok |
| Afmetingen band | 260x85 / 3.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Verwante producten |













