Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte is 305 mm. Het materiaal van de velg is kunststof (rood van kleur) en van het loopvlak PU (zwart van kleur). De diameter van het wiel is 260 mm en de breedte 85 mm. De draagkracht is 125 kilo. Het wiel is gelagerd met een glijlager.
Stalen zwenkwiel, 260mm diameter, PU loopvlak, glijlager
€85,43 (€70,60 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW539210 |
| Maximum draagkracht | 75 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Kunststof |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Bouwhoogte | 305 mm |
| Uitslag | 85 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 160x200 / 120x160 / Ø13,5 |
| Profiel | Blok |
| Afmetingen band | 260x85 / 3.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Verwante producten |













