Dit is een zwenkwiel van staal. De rem is van het type dubbele rem, voorloop. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. De bouwhoogte bedraagt 290 mm. De velg is gemaakt van PP (kleur RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van rubber (RAL 9005 gitzwart van kleur). De diameter van het wiel is 250 mm en de breedte 60 mm. De naaflengte bedraagt 60 mm bij een asgat van 20 mm. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 250 kilogram. Het wiel is gelagerd met een rollager. Merk: Novio.
Stalen zwenkwiel, 250mm diameter, rubber loopvlak, rollager, dubbele rem, voorloop
€46,95 (€38,80 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW989368 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 250 Kg |
| Diameter wiel | 250 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 60 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Dubbele rem, voorloop |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Bouwhoogte | 290 mm |
| Uitslag | 60 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 140x110 / 105x75/80 / Ø12 |
| Verwante producten |













