Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. De bouwhoogte bedraagt 325 millimeter. De velg is gemaakt van gietijzer (RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van PU (kleur RAL 1005 honinggeel). De diameter van het wiel is 250 millimeter en de breedte 50 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 1200 kg. De lagering bestaat uit een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 250mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€313,74 (€259,29 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW289282 |
| Maximum draagkracht | 1200 Kg |
| Diameter wiel | 250 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 325 mm |
| Uitslag | 85 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 200x160 / 160x120 / Ø14 |
| Verwante producten |











