Dit is een stalen zwenkwiel. Het wiel heeft een rem van het type dubbele rem, voorloop. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. De bouwhoogte bedraagt 300 millimeter. Het materiaal van de velg is gietijzer (RAL 9005 gitzwart van kleur) en van het loopvlak PU (kleur RAL 1005 honinggeel). Het wiel heeft een diameter van 250 millimeter en een breedte van 50 millimeter. De draagkracht is 800 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 250mm diameter, PU loopvlak, kogellager, dubbele rem, voorloop
€137,71 (€113,81 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW753166 |
| Maximum draagkracht | 800 Kg |
| Diameter wiel | 250 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Type rem | Dubbele rem, voorloop |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 300 mm |
| Uitslag | 74 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |











